Játékötletek

#eszkozajanlasok

Eszközajánlások

A megfelelő olló

Gyermekeink tárgyait, eszközeit nagy körültekintéssel érdemes kiválasztani, hiszen ezek befolyásolhatják a későbbi fejlődésüket. Többek között megfelelő olló kiválasztása is fontos.

#eszkozajanlasok

Játékötletek

Mozgásos játékötletek az óvodában vagy akár egy szülinapi bulira!

A gyerekek imádnak játszani! Összegyűjtöttem néhány kedvencemet, amelyek eszközigénye kicsi és nagy sikere lesz a gyerekek között!

20 mozgásos játék kiscsoportosoknak!

A három és négyéves gyermekek lételeme a futás és a mozgás. Összegyűjtöttem 20 mozgásos játékot, amelyeket nagyon jól és könnyen lehet alkalmazni a gyermekcsoportokban!
Fontos, hogy olyan játékokat játszunk a gyerekekkel, amik közben gondolkodniuk kell, így tud az idegrendszerük a leghatékonyabban fejlődni.

10 mozgásos játék középsős gyerekeknek!

Az előző cikkem folytatásaként a középsős csoportos gyerekeknek is összegyűjtöttem 10 játékokat. Vannak közöttük olyanok, amik már ismerősek lehetnek számotokra, csak egy kicsit bonyolítottam rajta. Íme a 10 mozgásos játékom középső csoportos gyerekeknek.

10 +1 Mozgásos játék nagycsoportos gyerekeknek!

A kis-és középső csoportos gyerekeknek összegyűjtöttem a játékokat, akkor a nagycsoportos gyerekek se maradjanak ki! Nagycsoportban fontos számomra, hogy mindenképp gondolkodjanak a gyerekek a mozgásos játékok közben, hiszen a mozgás és a gondolkodás közben alakulnak kis a azok az ideg-összekapcsolódások amik a későbbi logikus gondolkodást vagy csak önmagában a gondolkodást segítik.
Íme 10 +1 mozgásos játék a nagycsoportos gyerekeknek!

II. RÉSZ: 10 mozgásos játék középsős gyerekeknek!

A középső csoportos gyerekeknek összegyűjtöttem plusz10 játékot, amellyel tartalmasabbá tehetjük a tornafoglalkozást. Az előző cikkemet kiegészítve összeírtam még 10 játékot, amelyek bárki számára elérhetőek és végrehajthatóak.
Íme a II. RÉSZ: PLUSZ 10 mozgásos játék középső csoportos gyerekeknek.